Uitslagen 2019

Triathlon Weert Eredivisie Team Relay  2019-06-09
Pos Naam Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run #Run Total
47 Jordi Fuhler 04:39 45 00:20 12 10:12 50 00;22 16 03:46 6 19:22
44 Bram Smit 05:03 54 00:26 55 09:24 14 00:23 20 04:13 37 19:27
33 Fenna Heijnen 05:38 44 00:22 14 10:58 29 00:29 42 04:49 31 22:15
28 Lydwien Wilbers 05:08 29 00:20 4 11:14 37 00:24 12 04:49 30 21:53

 

Triathlon Weert 1eDiv Vrouwen OD  2019-06-09
Pos Naam Afstand Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run #Run Total
41 Floor Metz 1eDiv OD 24:26 53 01:05 26 01:00:53 44 04:06 47 48:35 41 2:19:03
54 Baukje Zaaijer 1eDiv OD 28:48 66 01:09 39 01:01:39 53 03:52 22 47:29 36 02:22:56
57 Milou Berends 1eDiv OD 30:24 69 01:05 27 01:06:19 65 03:57 34 42:17 4 02:24:01

 

Triathlon Weert Sprint  2019-06-08
Pos Naam Afstand Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run #Run Total
13 Frank Janssen 2eDiv Sprint 10:57 23 01:10 29 24:00 4 03:02 2 18:57 22 58:05
38 Bart Smink 2eDiv Sprint 12:11 64 01:07 24 26:04 54 03:24 33 18:19 9 01:01:03
14 Sanne van den Tol 2eDiv Sprint 13:14 47 01:25 40 28:14 22 03:32 2 21:51 12 01:08:14
31 Anne van Wijngaarden 2eDiv Sprint 12:23 23 01:26 41 28:00 16 04:11 31 25:09 55 01:11:07
46 Zoë Mens 2eDiv Sprint 14:33 80 01:31 49 30:29 69 04:04 22 22:58 19 01:13:34
34 Jens Rasmussen 3eDiv Sprint 11:16 25 01:10 40 26:08 40 03:52 37 21:18 44 01:03:42
46 Ernst van Bergen 3eDiv Sprint 13:32 72 01:00 16 26:30 48 03:43 23 20:20 26 01:05:03
9 Janco Nolles 4eDiv Sprint 09:53 3 01:19 22 25:55 21 03:27 8 20:05 14 01:00:37
27 Bas Schoonbeek 4eDiv Sprint 11:59 20 01:49 73 26:02 30 03:37 17 21:28 38 01:04:53
66 Thomas van Belle 4eDiv Sprint 13:37 74 01:59 89 28:06 72 03:58 44 22:12 58 01:09:52
77 David van Eekhout 4eDiv Sprint 12:42 42 01:20 25 25:40 9 04:39 91 26:59 102 01:11:19

 

Stockholm Marathon  2019-06-01
Naam Afstand Total
Marieke van der Zee 42.2km 4:19:18

 

UTT heren  2019-05-26
Pos Naam Bib Team Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
2 Frank Janssen 479 Triteam Grunn RecH 00:07:28 00:01:39 00:29:41 00:01:04 00:17:22 00:49:32
2 Edwin Dasselaar 523 Triteam Grunn RecH 00:07:30 00:01:39 00:29:42 00:01:10 00:17:13 00:49:32

 

UTT Vrouwen  2019-05-26
Pos Naam Bib Team Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
1 Christina Draijer 429 De Groningse Gazelles RecD 00:07:56 00:01:40 00:31:52 00:01:15 00:19:43 00:55:29
1 Fenna Heijnen 424 De Groningse Gazelles RecD 00:07:49 00:01:45 00:31:57 00:01:08 00:19:48 00:55:29
1 Lydwien Wilbers 434 De Groningse Gazelles RecD 00:07:51 00:01:44 00:31:55 00:01:08 00:19:48 00:55:29
1 Margot Reinders 434 De Groningse Gazelles RecD 00:07:51 00:01:44 00:31:55 00:01:08 00:19:48 00:55:29

 

UTT NSK  2019-05-26
#Cat Pos Naam Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
2 8 Floor Metz V 09:17 01:58 34:48 01:38 20:59 01:08:38
4 12 Milou Berends V 10:32 02:00 37:22 01:41 18:56 01:10:29

 

Hof van Twente Triathlon  2019-05-26
Pos Bib Naam City Cat Swim #Swim T1 Bike #Bike AfterBike #AftBike T2 Run #Run Total
14 263 Renske Wold MARKELO D14+ 00:08:42 7 00:01:53 00:36:19 11 00:46:54 7 00:01:30 00:27:42 27 01:16:05

 

Triathlon Heerenveen achtste  2019-05-25
Pos Naam Bib Cat Swim Bike Run Total
5 Janco Nolles 158 H 00:06:53 00:29:23 00:19:03 00:59:20

 

RBR Groningen  2019-05-25
Pos Naam Cat Run1 AfterBike Total
6 Bram Smit Heren A 17:17 47:04 55:46
9 Joost Somsen Heren A 17:00 47:38 55:58
15 Jesse Nijboer Heren A 17:53 49:23 58:05
22 Maarten Oosterhuis Heren A 19:07 49:23 58:05
14 Emiel Harder Heren B 19:23 52:04 1:01:26
21 Timon van der Berge Heren B 21:30 57:34 1:07:42
8 Olga Pijpers Vrouwen A 20:54 59:16 1:09:44
8 Robbert van der Mijn Rec M 21:45 57:27 1:08:05

 

Meppel CityRun  2019-05-19
Pos Naam Afstand Team Run
2 Thijs Wiggers 8 mijl Fysio De Commissaris 1 46:37
5 Jesse Nijboer 8 mijl Fysio De Commissaris 1 48:49
294 Anne Wouda 4 mijl Fysio De Commissaris 2 34:40
20 Zoë Mens 8 mijl Fysio De Commissaris 1 01:11:10

 

SwimRun 010  2019-05-19
Naam Afstand Total
Sanne van den Tol Zwem 2km/Loop 5km 01:04:12

 

Almere Team Triathlon Eredivisie Vrouwen  2019-05-19
Pos Naam Team Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run #Run Total
7 Fenna Heijnen Triteam Groningen 12:33 8 01:53 11 33:33 3 00:49 11 19:38 11 01:08:14
7 Christina Draijer Triteam Groningen 12:33 8 01:53 11 33:33 3 00:49 11 19:38 11 01:08:14

 

Almere Team Triathlon Eredivisie Heren  2019-05-19
Pos Naam Team Swim #Swim T1 Bike T2 Run Total
7 Bram Smit Triteam Groningen 11:03 01:32 29:52 00:37 16:28 58:19
7 Jordi Fuhler Triteam Groningen 11:03 01:32 29:52 00:37 16:28 58:19

 

Almere Team Triathlon 2eDivisie heren  2019-05-19
Pos Naam Team Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run Run Total
2 Frank Janssen Triteam Groningen 2 11:55 4 01:56 13 30:50 4 00:52 6 16:53 6 01:02:24
2 Bart Smink Triteam Groningen 2 11:55 4 01:56 13 30:50 4 00:52 6 16:53 6 01:02:24
2 Sam Kamminga Triteam Groningen 2 11:55 4 01:56 13 30:50 4 00:52 6 16:53 6 01:02:24

 

Almere Team Triathlon 1eDivisie Vrouwen  2019-05-19
Pos Naam Team Swim T1 Bike T2 Run Total
6 Lydwien Wilbers Triteam Groningen 2 13:11 01:45 34:32 00:44 19:55 01:10:06
6 Anne Borst Triteam Groningen 2 13:11 01:45 34:32 00:44 19:55 01:10:06

 

Almere team triathlon 3eDivisie Heren  2019-05-19
Pos Naam Team Swim #Swim T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run #Run Total
7 Jeroen van Schaik Triteam Groningen 3 15:12 18 01:37 1 31:29 1 00:51 3 18:25 8 01:07:31
7 Jens Rasmussen Triteam Groningen 3 15:12 18 01:37 1 31:29 1 00:51 3 18:25 8 01:07:31

 

Almere Team Triathlon 2eDivisie Vrouwen  2019-05-18
Pos Naam Team Swim T1 Bike T2 Run Total
7 Sanne van den Tol Triteam Groningen 3 14:15 02:21 37:30 01:02 20:49 01:15:55
7 Anne van Wijngaarden Triteam Groningen 3 14:15 02:21 37:30 01:02 20:49 01:15:55
16 Loes van Oosterhout Triteam Groningen 4 17:50 03:12 36:55 01:26 23:36 01:22:58
16 Claar Hoeve Triteam Groningen 4 17:50 03:12 36:55 01:26 23:36 01:22:58

 

NK RBR Hoogerheide vrouwen  2019-05-12
Pos Naam Run1 T1 #T1 BikePace Bike #Bike T2 Run2 Total
14 Christina Draijer 00:08:41 00:42 11 35.26 34:03 11 00:55 16:51 01:01:10
18 Olga Pijpers 08:39 00:54 20 32.67 36:45 20 01:00 17:39 01:04:54

 

NK RBR Hoogerheide heren  2019-05-12
Pos Naam Run1 T1 #T1 BikePace Bike #Bike T2 Run2 Total
4 Joost Somsen 00:07:18 00:36 5 41.26 29:06 2 00:41 14:07 51:47
14 Bram Smit 07:30 00:42 38 41.5 28:56 1 00:49 14:53 52:48
24 Jordi Fuhler 07:30 00:39 22 39.67 30:16 25 00:52 15:01 54:16
44 Frank Janssen 07:39 00:37 10 39.67 30:16 26 00:52 16:56 56:18
59 Dennis Weerdenburg 07:31 00:50 59 37.19 32:17 53 00:55 16:11 56:47

 

Run van Gieten  2019-05-11
Pos Naam Afstand RunPace Total
4 Milou Berends 21.1km 4:07 1:27:05

 

Marathon Hamburg  2019-04-30
Pos Naam Total
437 Constantin Demuth 03:49:14

 

Triami Sprint Triathlon  2019-04-28
Pos Naam City Total
3 Bram Smit Haren 29:41

 

Team triathlon Arnhem heren mix  2019-04-28
Pos Bib Naam Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
1 593 Baukje Zaaijer 00:09:26 00:01:40 00:33:35 00:44:40 00:01:22 00:19:31 01:05:32
2 592 Jeroen van Schaik 00:09:44 00:01:15 00:33:46 00:44:44 00:01:19 00:19:30 01:05:32
4 590 Floor Metz 00:09:39 00:01:32 00:34:37 00:45:46 00:01:16 00:21:19 01:08:19

 

Team triathlon Arnhem  2019-04-28
Pos Bib Naam Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
5 401 Anne Borst 00:07:34 00:01:17 00:35:15 00:44:04 00:01:05 00:21:16 01:06:25
5 402 Lydwien Wilbers 00:07:33 00:01:14 00:35:19 00:44:06 00:01:04 00:21:16 01:06:25
5 403 Margot Reinders 00:07:35 00:01:17 00:35:14 00:44:04 00:01:06 00:21:15 01:06:25
11 414 Ina Karn 00:08:37 00:02:13 00:37:32 00:48:20 00:01:40 00:23:09 01:13:08
11 413 Friederike Rost 00:08:38 00:02:13 00:37:31 00:48:21 00:01:40 00:23:08 01:13:08
11 412 Anne van Wijngaarden 00:08:36 00:02:14 00:37:30 00:48:18 00:01:41 00:23:10 01:13:08
16 431 Claar Hoeve 00:10:35 00:01:55 00:38:46 00:51:15 00:01:44 00:26:03 01:19:01
16 433 Sanne van den Tol 00:10:35 00:01:56 00:38:42 00:51:12 00:01:43 00:26:08 01:19:02
16 432 Zoë Mens 00:10:34 00:01:58 00:38:47 00:51:18 00:01:41 00:26:05 01:19:02
20 440 Martine Knol 00:08:54 00:02:42 00:40:56 00:52:31 00:02:31 00:25:11 01:20:11
20 438 Anouk Auener 00:08:58 00:02:31 00:41:03 00:52:32 00:02:29 00:25:11 01:20:11
20 439 Renske Wold 00:08:54 00:02:38 00:40:56 00:52:27 00:02:32 00:25:13 01:20:11

 

Molenloop Rotterdam  2019-04-22
Pos Naam Afstand Total
1 Sanne van den Tol 10 km 46:18

 

Ijsselloop Deventer  2019-04-14
Pos Bib Naam Cat #Cat Afstand Total
3 17028 Milou Berends VSen 2 15km 01:01:45

 

Cascade Run  2019-04-14
Pos Bib Naam Cat #Cat Afstand Total
23 9806 Jesse Nijboer MSen 12 10EM 01:01:45
53 972 Rutger Duursma MSen 21 5EM 30:46

 

RunX Tritanium Zwemloop  2019-04-13
Pos Bib Naam Afstand Cat Swim Run Total
1 15 Edwin Dasselaar Kwart M 14:38 35:30 50:08
12 37 Telma van de Kamp Kwart V 17:14 47:11 1:04:25
1 52 Frank Janssen Achtste M 06:47 18:58 25:45
5 57 Christina Draijer Achtste V 07:24 20:54 28:18
6 59 Lydwien Wilbers Achtste V 07:02 22:37 29:39
9 65 Sanne van den Tol Achtste V 08:29 21:39 30:08
10 38 Baukje Zaaijer Achtste V 09:04 21:43 30:47
18 88 Diederik de Haan Achtste M 09:41 25:04 34:45
24 70 Zoë Mens Achtste V 08:55 27:48 36:43
1 99 Thomas van Belle Achtste Estafette M 08:10 19:18 27:28
1 99 Bas Schoonbeek Achtste Estafette M 08:10 19:18 27:28

 

Ekiden Zwolle  2019-04-07
Bib Naam Team Afstand Total
26 Dennis Weerdenburg El Nosso 10km 42:04
185 Anne van Wijngaarden Mensinghe chickies 10km 56:27

 

RBR series Geel mannen A  2019-04-06
Pos Naam Team Run1 #Run1 T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run2 #Run2 Total
13 Joost Somsen Triteam Groningen 09:12 19 00:18 7 29:04 5 00:17 2 17:09 13 56:03
20 Bram Smit Triteam Groningen 09:32 23 00:17 3 29:18 14 00:21 21 17:38 19 57:08
31 Jordi Fuhler Triteam Groningen 09:42 32 00:23 32 29:21 16 00:18 4 18:51 32 58:37
33 Frank Janssen Triteam Groningen 09:40 30 00:22 24 29:27 22 00:25 30 19:17 36 59:13

 

RBR Series Geel vrouwen A  2019-04-06
Pos Naam Team Run1 #Run1 T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run2 #Run2 Total
10 Christina Draijer Triteam Groningen 09:57 14 00:26 13 33:33 12 00:15 12 20:36 11 1:04:59
18 Sanne van den Tol Triteam Groningen 10:33 20 00:30 20 35:21 16 00:24 8 22:24 20 1:09:14

 

RBR Series Geel vrouwen A  2019-04-06
Pos Naam Team Run1 #Run1 T1 #T1 Bike #Bike T2 #T2 Run2 #Run2 Total
10 Christina Draijer Triteam Groningen 09:57 14 00:26 13 33:33 12 00:15 12 20:36 11 1:04:59
18 Sanne van den Tol Triteam Groningen 10:33 20 00:30 20 35:21 16 00:24 8 22:24 20 1:09:14

 

RBR Oldenzaal Heren 2  2019-03-31
Pos Naam Team Run1 #Run1 Bike #Bike Run2 #Run2 Total
30 Rick Nevels Triteam Groningen 2 07:56 24 17:24 30 04:22 30 29:42
22 Jeroen van Schaik Triteam Groningen 2 08:22 30 15:04 18 04:01 25 27:27
31 Timon van der Berge Triteam Groningen 2 08:21 29 17:55 32 03:59 24 30:15
32 Rick Nevels Triteam Groningen 2 09:01 32 17:31 31 04:30 32 31:02

 

RBR Oldenzaal Heren  2019-03-31
Pos Naam Team Run1 #Run1 Bike #Bike Run2 #Run2 Total
1 Joost Somsen Triteam Groningen 06:29 3 13:26 1 03:28 18 23:23
5 Thijs Wiggers Visma-Trican – Arnhem 06:34 9 13:46 7 03:22 9 23:42
7 Bram Smit Triteam Groningen 06:54 17 13:30 2 03:35 24 23:59
27 Frank Janssen Triteam Groningen 07:11 30 14:31 20 03:53 39 25:35
31 Jordi Fuhler Triteam Groningen 07:10 29 15:00 28 03:40 34 25:50
19 Joost Somsen Triteam Groningen 06:57 21 14:47 24 03:23 10 25:07

 

10 van Halsteren  2019-03-31
Pos Naam Afstand RunPace Total
4 Sanne van den Tol 5km 4:10 20:54

 

Leekster Lenteloop  2019-03-23
Pos Naam Afstand Cat Total
7 Floor Metz 5km Vrouwen 20:18
2 Olga Pijpers 10km Vrouwen 42:10
10 Harm-Jan Stuut 21.1km Heren 1:20:10

 

RBR Hilversum vrouwen  2019-03-17
Bib Pos Naam Total Club Run1 Bike AfterBike Run2
F21 10 Christina Draijer 01:12:41 Triteam Groningen 00:27:23 00:33:22 01:01:50 00:09:48
F23 15 Olga Pijpers 01:17:23 Triteam Groningen 00:27:27 00:36:44 01:05:31 00:10:21

 

RBR Hilversum heren  2019-03-17
Bib Pos Naam Total Club Run1 Bike AfterBike Run2
1 3 Thijs Wiggers 00:58:46 Visma-Trican – Arnhem 00:21:27 00:27:20 00:49:32 00:08:29
19 11 Bram Smit 01:00:36 Triteam Groningen 00:22:58 00:27:23 00:51:08 00:08:36
17 44 Rutger Duursma 01:05:40 Triteam Groningen 00:23:41 00:29:51 00:54:19 00:10:35
20 49 Frank Janssen 01:06:48 Triteam Groningen 00:24:14 00:31:26 00:56:38 00:09:15

 

Halve van Haren  2019-03-09
Pos Naam Cat #Cat Afstand Total
2 Olga Pijpers Vsen 2 4 mijl 26:44

 

Halve van Haren  2019-03-09
Pos Naam Cat #Cat Total
75 Milou Berends Vsen 4 1:31:32

 

De Halve van Vroomshoop  2019-02-24
Pos Naam Cat Total
2 Bram Smit Msen 1:19:43

 

Word lid!