Uitslagen 2016

 

 

Drenthe 200 & Ultratrail Drenthe 28-Dec-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Total
618 1068 Frank Janssen Mill 594 M 11:42:31

 

Stadshagen Run Zwolle 15-10-2016 5km 15-Oct-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
136 3221 Jens Rasmussen 42 Mvet 00:23:17

 

NK Run Bike Run 09-Oct-2016
Pos StartNr Naam City Cat Run1 T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run2 Total
4 7 Thijs Wiggers Groningen H20+ 00:34:42 00:01:25 18 00:59:22 7 00:02:12 7 00:19:03 01:56:43

 

Triathlon Alphen 25-Sep-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
6 271 Bram Smit NOORDHORN 6 M20+ 00:18:29 40 00:01:19 01:03:57 4 01:23:44 7 00:01:06 00:39:04 3 02:03:53

 

Triathlon Vroomshoop 17-Sep-2016
Pos StartNr Naam Club Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
19 205 Lilian van Stratum Triteam Groningen 3 00:08:15 00:01:17 00:29:08 00:38:40 00:02:04 00:26:41 01:07:24

 

15e Tri-Ambla Cross Triathlon Ameland 17-09-2016 17-Sep-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
28 300 Telma van de Kamp Nes Ameland D20 00:11:48 31 31 01:41:04 29 00:00:52 00:35:46 23 02:17:41

 

Triathlon Vroomshoop 17-Sep-2016
Pos StartNr Naam Club Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
24 115 Symen de Jong Triteam Groningen 3 00:07:58 00:01:05 00:27:27 00:36:29 00:01:59 00:21:06 00:59:33
25 114 Bram Smit Triteam Groningen 3 00:07:58 00:01:09 00:27:24 00:36:30 00:01:59 00:21:06 00:59:34
65 113 Jens Rasmussen Triteam Groningen 3 00:07:58 00:01:11 00:27:22 00:36:30 00:02:06 00:24:34 01:03:08

 

BurgumRun 10km 11-Sep-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
6 502 Bram Smit 6 M 00:38:42

 

BurgumRun 16km 11-Sep-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
74 1001 Lydwien Wilbers 3 V 01:21:15

 

34e Challenge Almere-Amsterdam 10-09-2016 10-Sep-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim Run1 PosSwim Bike PosBike AfterBike PosAfterBike Run Run2 PosRun Total
808 1839 Klazina Korver Groningen W24 00:35:05 00:55:46 315 03:29:30 830 04:10:24 802 02:53:35 00:57:47 807 07:09:26
831 1809 Franciska Schutter Groningen W24 00:32:37 00:43:31 173 02:31:28 145 03:07:04 117 0

 

31e Triathlon Apeldoorn 10-09-2016 Kwart 10-Sep-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim Run1 PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run Run2 PosRun Total
10 203 Thomas van Belle GRONINGEN H-40 00:18:58 00:11:44 19 00:02:21 01:14:48 18 01:36:06 11 00:02:19 00:49:10 00:12:39 16 02:27:34

 

Rutbeek Triathlon Enschede 04-09-2016 Sprint 04-Sep-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike Run PosRun Total
25 660 Jordi Fuhler KLAZIENAVEEN H16+ 00:15:49 33 00:01:52 26 00:36:49 20 00:54:28 00:22:21 25 01:16:48
31 680 Joost Somsen EIBERGEN H16+ 00:11:39 14 00:01:19 5 00:31:16 3 00:44:12 00:44:12

 

Keistad Triathlon Amersfoort 04-09-2016 OD 04-Sep-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
117 489 Carmen Scholte Lubberink GRONINGEN 19 V 00:29:00 56 00:01:24 01:38:25 151 02:08:48 119 00:01:38 00:54:06 110 03:04:30

 

Dion Triathlon 27-Aug-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
62 234 Tess Bosch GRONINGEN 9 D16+ 00:11:55 51 00:00:59 00:42:54 57 00:55:47 50 00:01:38 00:31:13 75 01:28:37

 

34e van Dijk Triatlon Veenendaal 27-08-2016 Kwart 27-Aug-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
211 549 David van Eekhout EDE K_H20 00:23:51 223 00:03:07 216 01:06:10 86 01:33:07 141 00:03:43 206 01:03:16 230 02:40:05

 

34e van Dijk Triatlon Veenendaal 27-08-2016 27-Aug-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
42 28 Franciska Schutter Triteam Groningen NK_D 00:13:32 56 00:01:05 46 00:31:10 40 00:45:46 46 00:01:12 33 00:21:28 38 01:08:25
43 40 Fenna Heijnen Triathliem NK_D 00:13:13 53 00:01:06 51 00:31:29 45 00:45:48 49 00:01:08 25 00:21:47 41 01:08:41
52 27 Hilde van Loo Triteam Groningen NK_D 00:11:36 30 00:01:03 39 00:33:09 49 00:45:47 48 00:01:15 46 00:25:16 52 01:12:17

 

34e van Dijk Triatlon Veenendaal 27-08-2016 27-Aug-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
30 66 Rutger Duursma Triteam Groningen NK_Hneo 00:11:04 70 00:00:48 6 00:27:31 52 00:39:22 50 00:00:59 26 00:16:45 26 00:57:06
38 67 Richard Oosterbroek Triteam Groningen NK_H 00:10:38 52 00:01:00 87 00:27:48 67 00:39:25 56 00:01:00 37 00:17:20 48 00:57:45
52 59 Joost Somsen Rosiir/step One NK_Hjun 00:12:11 88 00:00:53 44 00:27:19 42 00:40:22 74 00:00:55 8 00:17:18 47 00:58:35
61 69 Anton Stempher Triteam Groningen NK_H 00:12:13 89 00:00:53 40 00:27:17 38 00:40:21 73 00:00:59 27 00:18:16 66 00:59:36

 

3e Achtste Triathlon Workum 21-08-2016 Half Marathon 21-Aug-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 41 Rutger Duursma Groningen 1 M 00:07:14 1 00:01:00 00:32:00 4 00:40:13 1 00:00:24 00:19:58 5 01:00:34
40 118 Elsemieke Stokman Koudum 6 V 00:09:28 26 00:01:04 00:36:51 46 00:47:22 29 00:00:39 00:25:29 77 01:13:29

 

Kwart(je) & Trio Triathlon Anna Paulowna 20-08-2016 Kwart 20-Aug-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
188 343 Klazina Korver Groningen 16 DS 00:19:34 68 00:01:54 01:26:11 186 01:47:37 167 00:01:09 01:12:01 203 03:00:47

 

3e Suydersee Triathlon Urk 13-08-2016 13-Aug-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
5 58 Anton Stempher GRONINGEN 3 MSR 00:17:15 13 00:01:13 01:05:14 8 01:23:41 4 00:00:24 00:41:55 16 02:05:59
40 57 Ruben Dalfsen GRONINGEN 21 MSR 00:17:30 16 00:01:33 01:10:58 26 01:30:00 17 00:00:32 00:54:26 94 02:24:57

 

Aabenraa Triathlon Kort Achtste 07-Aug-2016
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
2 211 Margot Reinders GSTV Tritanium 2 D 00:11:55 00:00:49 00:35:44 00:33 0:23:35 01:11:55
6 184 Irma Meijering GSTV Tritanium 16 D 00:11:34 12:01:07 12:38:20 12:00:53 12:28:43 01:20:39

 

Aabenraa Triathlon OD OD 07-Aug-2016
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
27 33 Jens Rasmussen GSTV Tritanium 27 M 00:27:02 00:01:27 01:10:51 00:58 00:48:35 02:28:54

 

Ironman Maastricht 31-Jul-2016
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total Difference
189 586 Edwin Dasselaar GSTV Tritanium 6 M18-24 01:02:37 13 12:02:50 05:36:07 8 06:41:34 01:56:00 03:42:00 6 10:25:30 12:22:58

 

Holten Erediv 30-Jul-2016
Pos Naam Club Cat Swim Bike Run Total
3 Anne Hobbelt triteam groningen 2 Vrouw 0:00:00 1:11:19 0:45:39 1:58:25
8 Franciska Schutter triteam groningen 2 Vrouw 0:00:00 1:12:58 0:36:13 2:01:59

 

Holten OD OD 30-Jul-2016
Pos Naam City Cat Swim Bike Run Total
79 Jens Rasmussen Groningen Man 0:11:52 1:13:09 0:49:42 2:19:12
257 Thijs de Roo Zwolle Man 0:13:47 1:25:49 0:58:05 2:41:08

 

10e Plus Fischer Triathlon Klazienaveen 17-07-2016 Half 17-Jul-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
60 67 Harm-Jan Stuut Groningen H20+ 00:31:39 99 00:02:37 124 02:24:17 69 02:58:31 72 00:01:31 18 01:38:20 62 04:38:20

 

10e Plus Fischer Triathlon Klazienaveen 17-07-2016 Achtste 17-Jul-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
52 1115 Jordi Fuhler Klazienaveen M 00:10:31 79 00:02:38 58 00:37:40 46 00:50:48 53 00:01:58 69 00:26:14 62 01:18:59
82 1281 Anne Wouda Groningen V 00:09:23 46 00:02:48 69 00:41:10 92 00:53:21 75 00:02:15 107 00:29:03 96 01:24:38

 

10e Plus Fischer Triathlon Klazienaveen 17-07-2016 OD 17-Jul-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
4 573 Bram Smit Noordhorn M 00:26:11 28 00:02:06 12 01:07:48 4 01:36:04 6 00:01:16 4 00:41:52 5 02:19:11
7 582 Bob Tjaarda Roden M 00:21:55 2 00:01:57 6 01:08:57 8 01:32:48 3 00:01:35 21 00:48:26 25 02:22:49
20 670 Franciska Schutter Groningen V 00:27:06 35 00:01:56 5 01:12:46 21 01:41:46 20 00:01:20 12 00:49:21 28 02:32:27
22 594 Jos Wilbrink Groningen M 00:27:17 41 00:02:17 21 01:13:01 24 01:42:34 24 00:01:39 29 00:49:41 33 02:33:53
120 660 Klazina Korver Groningen V 00:27:32 46 00:02:24 29 01:33:50 122 02:03:46 102 00:01:58 56 01:20:46 129 03:26:29

 

Bergrace Trailrunning Lunteren 3-7-2016 03-Jul-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Total
154 188 Marieke van den Brink Barneveld 26 V-30 01:39:42
257 211 Frank Janssen Lisse 184 M-35 02:04:47

 

24e Triatlon Didam 03-07-2016 Sprint 02-Jul-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
4 922 Richard Oosterbroek GSTV Tritanium 3 M18 00:10:38 1 00:01:35 00:31:58 5 00:44:10 2 00:01:00 00:18:46 6 01:03:55
13 889 Fenna Heijnen Triathliem 3 V18 00:13:09 21 00:01:42 00:36:02 39 00:50:52 20 00:01:05 00:20:15 17 01:12:11
38 935 Marieke van der Zee 7 V18 00:16:05 57 00:02:00 00:36:43 48 00:54:46 45 00:01:24 00:22:46 48 01:18:55

 

Holten EreDivisie OD OD 30-Jun-2016
Pos Naam Club Cat Swim Bike Run Total
29 Edwin Dasselaar triteam groningen 2 Man 0:23:09 1:08:11 0:40:58 2:15:05
32 Harm-Jan Stuut triteam groningen 2 Man 0:24:07 1:08:30 0:40:46 2:16:14

 

Run Bike Run Deurningen 26-06-2016 26-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Run1 T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run2 PosRun2 Total
1 29 Thijs Wiggers Man 40- 00:24:39 00:00:35 00:43:29 1 01:08:42 00:00:24 00:13:08 4 01:22:13
14 2 Anne Hobbelt Dames 00:28:42 00:00:46 00:49:20 19 01:18:47 00:00:28 00:14:58 13 01:34:12

 

Zeewolde 2eDiv Heren OD 25-Jun-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total Difference
23 115 Symen de Jong Triteam Groningen 3 D2M 21:12 5 00:47 35 01:00:35 52 01:22:33 16 00:33 11 42:31 44 02:05:37 08:58
53 114 Jens Rasmussen Triteam Groningen 3 D2M 24:36 31 01:10 71 57:20 17 01:23:06 21 00:43 37 47:23 75 02:11:10 14:31

 

4e Zeewolde Endurance Triathlon 25-06-2016 25-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total Difference
18 718 Marieke van den Brink D18 00:11:22 20 00:01:57 45 00:38:29 26 00:51:47 23 00:01:29 41 00:22:44 17 01:15:58 00:16:20

 

4e Zeewolde Endurance Triathlon 25-06-2016 25-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Swim Run1 T1 Bike AfterBike T2 Run Run2
25 718 Marieke van den Brink D18 00:11:22 00:11:30 00:01:57 00:38:29 00:51:47 00:01:29 00:22:44 00:11:14

 

4e Zeewolde Endurance Triathlon 25-06-2016 OD 25-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total Difference
1 326 Rutger Duursma H18 00:20:50 1 00:00:37 1 00:57:02 3 01:18:28 1 00:00:28 1 00:37:58 1 01:56:53
11 328 Jos Wilbrink H24 00:27:05 32 00:01:06 25 00:59:11 12 01:27:21 17 00:00:58 28 00:41:43 16 02:10:02 00:13:09

 

4e Zeewolde Endurance Triathlon 25-06-2016 OD 25-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Swim Run1 T1 Bike AfterBike T2 Run Run2
1 326 Rutger Duursma H18 00:20:50 00:09:26 00:00:37 00:57:02 01:18:28 00:00:28 00:37:58 00:09:42
11 328 Jos Wilbrink H24 00:27:05 00:10:46 00:01:06 00:59:11 01:27:21 00:00:58 00:41:43 00:10:29

 

Speedman 2eDiv achtste D Achtste 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
2 Elsemieke Stokman 0:07:02 12 0:00:58 4 0:39:44 4 0:00:54 3 0:22:16 20 1:10:53
29 Lilian van Stratum 0:07:46 30 0:00:56 3 0:44:18 40 0:00:55 6 0:22:50 31 1:16:44

 

Speedman 2eDiv achtste M Achtste 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
47 Ruben Dalfsen 0:07:04 53 0:00:52 4 0:37:43 29 0:00:50 7 0:22:13 68 1:08:40
56 Symen de Jong 0:05:56 6 0:01:05 30 0:38:33 44 0:01:01 42 0:23:07 71 1:09:39

 

Speedman achtste D Achtste 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
2 Franciska Schutter 0:07:22 9 0:01:09 3 0:40:15 2 0:01:07 10 0:21:17 3 1:11:08
3 Rebeka Rizmanová 0:06:14 1 0:01:01 1 0:43:37 7 0:00:46 1 0:21:01 2 1:12:38
18 Anne Wouda 0:08:36 20 0:01:56 24 0:46:08 17 0:01:17 18 0:25:14 25 1:23:10
33 Klazina Korver 0:07:41 10 0:01:35 14 0:49:09 29 0:01:17 17 0:30:01 45 1:29:41

 

Speedman achtste M Achtste 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
1 Rutger Duursma 0:05:41 1 0:00:54 1 0:36:45 2 0:00:41 1 0:17:29 1 1:01:29
3 Bram Smit 0:07:19 18 0:01:11 4 0:37:02 3 0:00:50 4 0:17:38 2 1:03:58
11 Jens Rasmussen 0:06:37 5 0:01:22 11 0:39:15 7 0:01:08 19 0:21:17 19 1:09:38
21 Alex Tonks 0:07:17 15 0:01:15 6 0:43:07 37 0:00:57 8 0:21:51 29 1:14:25

 

Speedman Kwart D Kwart 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
6 Sandra van Diemen 0:17:50 12 0:02:32 9 1:15:45 1 0:02:48 12 0:53:18 9 2:32:11

 

Speedman Kwart M Kwart 19-Jun-2016
Pos Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run PosRun Total
3 Bob Tjaarda 0:11:13 5 0:01:05 5 1:09:35 8 0:00:51 4 0:38:03 6 2:00:45
4 Anton Stempher 0:12:22 11 0:01:01 3 1:09:58 12 0:00:42 1 0:36:47 3 2:00:49

 

24e Pouw Triathlon 18-Jun-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
88 138 Thijs de Roo ZWOLLE 29 H16+ 00:17:46 53 00:01:32 01:13:51 97 01:33:09 91 00:01:02 00:53:59 78 02:28:08

 

24e Pouw Triathlon 18-Jun-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
2 521 Richard Oosterbroek GRONINGEN 2 H14+ 00:06:16 1 00:00:40 00:29:05 3 00:36:00 1 00:00:33 00:18:23 5 00:54:55
105 1118 Marloes Nies GRONINGEN 11 D14+ 00:10:03 99 00:00:55 00:36:07 137 00:47:03 112 00:00:45 00:25:03 113 01:12:50

 

17e De Flexibele Makelaar Feanster 40 Triathlon Surhuisterveen 11-06-2016 11-Jun-2016
Pos StartNr Naam Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
7 1 Symen de Jong M 00:14:34 2 00:00:46 00:46:39 11 01:01:58 00:01:11 00:38:31 20 01:41:40
8 12 Harm-Jan Stuut M 00:15:55 11 00:01:04 00:47:51 20 01:04:49 00:01:23 00:35:38 8 01:41:49
17 603 Franciska Schutter V 00:16:43 17 00:00:38 00:48:24 24 01:05:44 00:01:21 00:40:45 38 01:47:49

 

Amersfoort Marathon 05-06-2016 10km 05-Jun-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Total
388 3794 Marieke van den Brink Barneveld 50 Vrouw 00:49:50

 

2e Univé Oost Hof van Twente Triathlon Achtste 29-May-2016
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
111 387 Joost Somsen EIBERGEN 60 H16+ 00:08:08 34 00:00:49 00:38:46 217 00:47:42 120 00:02:39 00:23:30 85 01:13:51

 

Triathlon Heerenveen 28-5-2016 28-May-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
2 338 Marieke van der Zee Groningen D 00:05:03 5 00:16:46 2 00:21:49 00:01:33 00:07:24 4 00:30:44

 

Triathlon Heerenveen 28-5-2016 28-May-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
3 183 Anton Stempher Groningen H 00:08:23 6 00:27:15 1 00:35:38 00:00:59 00:18:29 3 00:55:05
27 285 Elsemieke Stokman Groningen D 00:09:41 32 00:30:11 22 00:39:51 00:01:15 00:23:30 60 01:04:35
74 276 Marieke van den Brink Haren Gn D18 00:11:17 76 00:34:59 90 00:46:16 00:02:22 00:23:30 59 01:12:07

 

Run Bike Run Hoogerheide 22-05-2016 22-May-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Run1 T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run2 PosRun2 Total
4 59 Thijs Wiggers TTvW – Hof van Twente M 00:08:34 00:00:36 00:35:09 3 00:43:40 00:00:38 00:18:04 6 01:02:21

 

33e FBK Dubbele Mijl Hengelo 19-05-2016 19-May-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
12 368 Joost Somsen 8 Msen 00:10:24

 

31e UT-Triathlon Achtste 15-May-2016
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
5 687 Joost Somsen EIBERGEN M 00:07:41 15 00:02:00 21 00:28:41 5 00:38:21 5 00:02:18 18 00:17:13 3 00:57:51

 

31e UT-Triathlon Half 15-May-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
1 27 Anton Stempher Triteam Groningen 2 DivH 00:06:56 3 00:01:35 34 00:27:44 7 00:36:13 3 00:00:46 11 00:16:55 22 00:53:54
2 26 Richard Oosterbroek Triteam Groningen 2 DivH 00:06:58 5 00:01:34 28 00:27:42 6 00:36:12 2 00:00:46 12 00:16:56 23 00:53:54
3 25 Rutger Duursma Triteam Groningen 2 DivH 00:06:50 1 00:01:35 37 00:27:47 9 00:36:12 1 00:00:45 7 00:16:58 24 00:53:54
35 28 Bob Tjaarda Triteam Groningen 2 DivH 00:06:51 2 00:01:38 50 00:27:46 8 00:36:14 4 00:00:42 2 00:19:27 83 00:56:23
81 12 Franciska Schutter Triteam Groningen 2 DivD 00:08:22 98 00:01:38 49 00:29:11 79 00:39:10 89 00:00:54 61 00:19:45 96 00:59:48
82 11 Margot Reinders Triteam Groningen 2 DivD 00:08:19 91 00:01:36 41 00:29:12 80 00:39:06 85 00:00:59 92 00:19:44 95 00:59:48
83 10 Anne Hobbelt Triteam Groningen 2 DivD 00:08:21 96 00:01:33 20 00:29:15 83 00:39:08 87 00:00:58 88 00:19:43 94 00:59:48

 

31e UT-Triathlon Half 15-May-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
20 237 Edwin Dasselaar Tritanium Boterbloempjes RecH 00:07:58 48 00:01:49 25 00:28:56 16 00:38:42 21 00:00:54 22 00:17:53 18 00:57:29
79 484 Elsemieke Stokman Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:08:19 69 00:02:04 79 00:31:19 109 00:41:42 86 00:00:54 23 00:20:18 89 01:02:53
80 434 Fenna Heijnen Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:08:16 63 00:02:06 81 00:31:23 111 00:41:44 88 00:00:53 18 00:20:18 88 01:02:53
126 338 Thijs de Roo Tritanium #waarismijnfiets RecH 00:08:52 100 00:02:14 98 00:32:50 150 00:43:55 128 00:01:34 181 00:21:58 120 01:07:26
127 288 Symen de Jong Tritanium #waarismijnfiets RecH 00:08:48 96 00:02:17 110 00:32:48 147 00:43:52 125 00:01:35 184 00:22:00 121 01:07:26
144 486 Lilian van Stratum Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:08:19 67 00:02:06 82 00:35:12 193 00:45:35 157 00:01:01 52 00:22:48 144 01:09:22
184 446 Klazina Korver Tritanium zaklantaarns RecD 00:09:16 139 00:02:32 138 00:35:05 188 00:46:52 169 00:01:15 124 00:26:17 225 01:14:23
185 503 Lydwien Wilbers Tritanium zaklantaarns RecD 00:09:17 141 00:02:34 140 00:35:04 187 00:46:54 170 00:01:13 112 00:26:18 226 01:14:23
193 408 Tess Bosch Tritanium Feuten RecD 00:10:22 192 00:02:32 139 00:34:57 181 00:47:50 178 00:01:29 170 00:25:30 209 01:14:48
194 482 Lisa van Smoorenburg Tritanium Feuten RecD 00:10:25 199 00:02:29 128 00:35:00 183 00:47:53 180 00:01:33 179 00:25:23 207 01:14:48
195 441 Nienke Kienstra Tritanium Feuten RecD 00:10:22 194 00:02:30 132 00:35:00 182 00:47:51 179 00:01:36 188 00:25:22 205 01:14:48
262 451 Irma Meijering Brietanium RecD 00:08:19 68 00:01:57 46

 

31e UT-Triathlon 15-May-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
2 25 Rutger Duursma Triteam Groningen 2 DivH 00:02:24 27 00:01:23 1 00:11:21 5 00:15:07 1 00:00:39 6 00:06:28 17 00:22:13
3 26 Richard Oosterbroek Triteam Groningen 2 DivH 00:02:18 16 00:01:33 10 00:11:31 11 00:15:21 4 00:00:44 14 00:06:20 8 00:22:24
17 27 Anton Stempher Triteam Groningen 2 DivH 00:02:10 7 00:02:00 103 00:11:45 26 00:15:54 23 00:00:44 17 00:06:26 15 00:23:03
24 28 Bob Tjaarda Triteam Groningen 2 DivH 00:02:01 2 00:02:00 93 00:11:50 38 00:15:50 15 00:00:39 4 00:06:53 46 00:23:21
80 10 Anne Hobbelt Triteam Groningen 2 DivD 00:03:14 124 00:01:33 7 00:12:36 89 00:17:22 92 00:00:47 35 00:07:11 68 00:25:20
82 11 Margot Reinders Triteam Groningen 2 DivD 00:02:54 83 00:01:34 13 00:12:34 87 00:17:01 80 00:00:49 50 00:07:40 97 00:25:30
83 12 Franciska Schutter Triteam Groningen 2 DivD 00:03:02 107 00:01:43 53 00:12:25 79 00:17:10 86 00:00:54 74 00:07:37 94 00:25:39

 

31e UT-Triathlon 15-May-2016
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
27 237 Edwin Dasselaar Tritanium Boterbloempjes RecH 00:02:51 67 00:01:51 44 00:11:44 12 00:16:25 23 00:00:55 51 00:07:14 51 00:24:33
42 288 Symen de Jong Tritanium #waarismijnfiets RecH 00:02:31 19 00:01:48 38 00:12:08 44 00:16:26 24 00:01:01 96 00:07:34 83 00:25:01
107 434 Fenna Heijnen Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:02:52 78 00:01:53 51 00:13:27 146 00:18:11 110 00:01:02 100 00:07:54 113 00:27:06
116 484 Elsemieke Stokman Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:03:11 141 00:01:54 56 00:13:05 118 00:18:09 109 00:00:59 70 00:08:15 145 00:27:22
127 441 Nienke Kienstra Tritanium Feuten RecD 00:02:45 50 00:02:14 125 00:13:34 159 00:18:32 126 00:01:12 142 00:07:59 117 00:27:41
150 503 Lydwien Wilbers Tritanium zaklantaarns RecD 00:03:05 123 00:02:08 108 00:14:14 199 00:19:26 159 00:01:18 168 00:08:04 131 00:28:47
162 451 Irma Meijering Brietanium RecD 00:03:00 110 00:02:03 89 00:14:30 207 00:19:32 166 00:01:05 119 00:08:55 182 00:29:31
188 486 Lilian van Stratum Tritanium TutjesEnTrutjes RecD 00:03:09 132 00:02:07 104 00:14:31 208 00:19:46 175 00:00:59 71 00:09:50 235 00:30:34
220 408 Tess Bosch Tritanium Feuten RecD 00:03:49 236 00:02:31 169 00:14:10 195 00:20:30 202 00:01:25 194 00:10:26 255 00:32:20
221 482 Lisa van Smoorenburg Tritanium Feuten RecD 00:03:43 226 00:02:36 182 00:15:14 235 00:21:33 228 00:01:35 213 00:09:18 204 00:32:24
233 446 Klazina Korver Tritanium zaklantaarns RecD 00:03:16 157 00:02:31 170 00:15:14 234 00:20:59 217 00:01:25 195 00:10:32 257 00:32:56
246 407 Anne Borst Tritanium Feuten RecD 00:04:04 252 00:02:44 202 00:15:17 237 00:22:04 239 00:01:40 229 00:09:48 232 00:33:31

 

6e Rabobank Roermond City Run 24-04-2016 5km 24-Apr-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
795 1766 Hilde van Loo 211 V12+ 00:31:01

 

42e Stayokay Vondelparkloop Amsterdam 17-01-2016 17-Jan-2016
Pos StartNr Naam PosCat Cat Total
379 925 Marijn Oele 302 Man 00:52:06

 

Word lid!