Uitslagen 2018

 

Frysman 24-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim T1 Bike BikePace AfterBike T2 Run Total
1 2 Jacob Veenstra GVAV M 01:12:48 04:24 4:39:25 38.6 05:56:36 02:04 03:10:02 09:08:41

6e Zeewolde Endurance Triathlon 3e Divisie M 23-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total Difference
14 513 Symen de Jong Triteam Groningen 3 D3M 00:21:03 2 00:00:46 3 01:07:35 44 01:29:23 20 00:01:05 33 00:39:32 17 02:09:59 00:05:24

6e Zeewolde Endurance Triathlon 23-Jun-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
1 164 Marieke van den Brink Groningen D18 00:27:45 1 00:01:05 1 01:19:44 2 01:48:33 1 00:01:13 1 00:48:03 1 02:37:48

Triceratops Heren 20-Jun-2018
Pos StartNr Naam PosCat Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
1 172 Frank Janssen 1 Overall 11:04 00:32 29:43 00:23 18:02 59:47
13 101 Christina Draijer 1 Overall 11:42 32 32:09 29 20:49 1:05:43

Speedman 4eDivisie OD OD 17-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim SwimPace T1 PosT1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
90 703 Alex Tonks Triteam Groningen 4eDiv 27:58 70 01:52 01:39 21 01:14:14 77 33.95 01|31 01:04:41 95 05:53 02:50:01

Speedman Achtste Heren Achtste 17-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim SwimPace T1 PosT1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
3 242 Jordi Fuhler Triathlonteam De Boks M 07:10 4 01:26 01:17 3 34:32 6 38.24 01:10 21:07 4 03:50 01:05:14
4 292 Anton Stempher GVAV M 07:44 9 01:33 01:23 8 34:15 5 38.58 00:59 21:28 5 03:54 01:05:46
8 271 Emiel Harder M 09:49 41 01:58 01:19 5 38:34 19 34.24 01:19 22:31 9 04:05 01:13:30
16 324 Thomas van Belle GSTV Tritanium M 08:24 17 01:41 02:24 59 39:58 32 33.04 01:34 23:25 16 04:15 01:15:43

Speedman Achtste Vrouwen Achtste 17-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim SwimPace T1 PosT1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
1 196 Fenna Heijnen GSTV Tritanium V 08:02 13 01:36 01:32 39:02 22 33.83 01:15 22:53 10 04:09 01:12:42
6 297 Lilian van Stratum GSTV Tritanium V 09:39 37 1:56 01:28 10 41:53 50 31.53 01:22 26:12 39 4:46 01:20:30
15 328 Friederike Rost GSTV Tritanium V 08:53 24 1:47 02:32 66 44:40 77 29.56 02:00 24:56 28 04:32 01:23:00

Speedman Kwart Heren Kwart 17-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim PosSwim SwimPace T1 PosT1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
1 371 Jacob Veenstra GVAV 1 M 13:54 1 01:23 01:33 8 01:00:04 1 41.97 01:38 41:11 1 03:45 01:58:18
16 442 Bart Wolters 15 M 17:11 20 01.43 02:18 35 01:06:36 15 37.85 01:25 48:43 14 04:26 02:16:11

Speedman Kwart Vrouwen Kwart 17-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim PosSwim SwimPace T1 PosT1 Bike PosBike BikePace T2 PosT2 Run PosRun RunPace Total
1 390 Franciska Schutter GSTV Tritanium V 15:49 10 01:35 01:19 1 01:06:05 14 38.14 01:12 4 50:13 26 04:34 02:14:37
2 410 Elsemieke Stokman GSTV Tritanium V 16:58 16 01:42 01:23 3 01:07:15 16 37.48 01:11 3 49:46 21 04:31 02:16:31
6 454 Janika Ranta-Ylitalo V 18:09 19 01:43 01:47 18 01:16:55 57 32.77 01:36 21 01:01:39 71 05:36 02:39:04

RBR Series Nijmegen Heren 16-Jun-2018
Pos Naam Club Run1 T1 Bike T2 Run2 TeamRank Total
2 Thijs Wiggers TriCan Nijmegen 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 1 57:57
5 Bram Smit Triteam Groningen 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 3 59:18
11 Jesse Nijboer Triteam Groningen 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 3 1:00:23
22 Jeroen van Schaik Triteam Groningen 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 3 1:03:12

RBR Series Nijmegen Vrouwen 16-Jun-2018
Pos Naam Club Run1 T1 Bike T2 Run2 TeamRank Total
12 Fenna Heijnen Triteam Groningen 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 7 1:11:26

Triathlon Rijssen Achtste Achtste 16-Jun-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 515 Joost Somsen EIBERGEN H14 00:06:34 1 00:00:28 00:27:41 1 00:34:43 1 00:00:26 00:17:31 1 00:52:38

XRun Harkstede Half Marathon Marathon 14-Jun-2018
Pos Naam City Total
10 Maarten Oosterhuis Groningen 1:33:32

Amsterdam West OD Heren OD 10-Jun-2018
Pos StartNr Naam Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
74 366 Hielke Nobel H18+ 00:29:47 108 00:02:23 62 01:07:48 59 01:39:57 00:01:47 34 00:50:29 92 02:32:12

Ter Apel Kwart Heren Kwart 10-Jun-2018
Pos StartNr Naam PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 6 Henk-Jan Dolsma 1 M-40 00:18:38 1 00:00:38 00:56:03 2 01:15:19 2 00:00:34 00:38:45 2 01:54:37

Amsterdam Nieuw West Eredivisie Dames 10-Jun-2018
Pos StartNr Naam Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
28 29 Fenna Heijnen 00:13:03 35 00:01:06 28 00:32:20 5 00:46:28 23 00:01:14 14 00:21:16 31 01:08:58
39 32 Elsemieke Stokman 00:13:23 38 00:01:01 13 00:33:35 37 00:47:58 39 00:01:24 38 00:22:44 39 01:12:05
40 31 Margot Reinders 00:13:41 42 00:01:03 21 00:33:12 32 00:47:55 38 00:01:23 37 00:23:04 40 01:12:22

Stadstriathlon Weert 1e divisie Vrouwen OD OD 09-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
20 6 Lydwien Wilbers Triteam Groningen 2 00:26:47 16 00:00:51 00:57:50 20 01:25:26 00:03:45 00:48:11 39 02:17:22

Zwolse Halve Marathon Marathon 09-Jun-2018
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Total
167 600 Emiel Harder Craft Benelux 91 Mrecr 1:32:08
1598 2131 Thijs de Roo Zwolle 1288 Mrecr 1:55:25

GNSK Wageningen Achtste V Achtste 09-Jun-2018
Pos Naam City Total
2 Franciska Schutter Groningen 01:02:41
10 Milou Berends Groningen 01:07:47
15 Anne Wouda Groningen 01:13:21
22 Feya Boomsma Groningen 01:30:33

Healthyfest minitriatlon 09-Jun-2018
Pos Naam Swim Bike Run Total
3 Anne van Wijngaarden 06:23 00:27:17 25:09 1:01:10

Stadstriathlon Weert 1e divisie Heren OD OD 09-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
1 1 Rutger Duursma Triteam Groningen 00:21:31 4 00:00:42 00:51:38 24 01:13:50 00:02:59 00:36:07 2 01:52:55
12 4 Jacob Veenstra Triteam Groningen 00:22:43 14 00:00:48 00:51:30 19 01:15:01 00:03:49 00:37:48 13 01:56:37
19 27 Edwin Dasselaar Ferro Mosae – Maastricht 00:25:13 48 00:00:50 00:52:33 41 01:18:36 00:03:13 00:36:01 1 01:57:49
36 46 Jordi Fuhler De Boks – Klazienaveen 00:25:19 50 00:00:47 00:52:33 42 01:18:39 00:03:25 00:39:30 26 02:01:33

GNSK Wageningen Achtste M Achtste 09-Jun-2018
Pos Naam City Total
1 Bram Smit Groningen 00:54:54
2 Thijs Wiggers Groningen 00:55:36
4 Bart Smink Groningen 00:56:48
6 Jeroen van Schaik Groningen 01:00:38
7 Ernst van Bergen Groningen 01:02:06

Tijdrijden Noord Funklasse M 07-Jun-2018
Pos Naam City BikePace Total Difference
4 Jens Rasmussen Groningen 43.147 20:22.34 0:20

Ironman 70.3 Kraichgau 03-Jun-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim PosSwim SwimPace T1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
2059 477 Klazina Korver GSTV Tritanium 38 V25-29 00:34:48 19 01:50 00:04:40 04:37:20 39 19.44 00:05:22 2:56:51 38 8:20 08:19:00

Ruinen Run 10k M Senioren 10km 03-Jun-2018
Pos Naam City Total
1 Edwin Dasselaar Maastricht 36:25

Ruinen Run 10k V Senioren 10km 03-Jun-2018
Pos Naam City Total
2 Margot Reinders Groningen 44:37

Triathlon Luttenberg Kwart V Kwart 03-Jun-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 PosT1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 PosT2 Run PosRun Total
8 49 Milou Berends GRONINGEN V 0:21:23 19 0:01:39 18 1:13:37 9 1:36:37 16 0:01:47 18 0:46:55 2 2:25:18

010 Rotterdam NK Junioren 03-Jun-2018
Pos StartNr Naam Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
3 2035 Joost Somsen H16+ 00:09:15 17 00:00:48 00:30:11 1 00:40:13 6 00:01:00 00:17:06 5 00:58:18

Nieuwkoop NK Heren 03-Jun-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
15 75 Bram Smit NOORDHORN H20+ 00:31:51 15 00:01:48 02:15:45 13 02:49:23 12 00:01:06 01:35:51 30 04:26:19

Triathlon Almere Triple Mix 2edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
18 101 Harm-Jan Stuut Triteam Groningen 2 0 00:11:55 45 00:01:14 00:28:02 9 00:41:10 00:00:51 00:20:00 25 01:02:00
29 102 Anton Stempher Triteam Groningen 2 0 00:11:59 49 00:01:09 00:28:52 32 00:41:59 00:00:50 00:20:29 32 01:03:18

Triathlon Almere Triple Mix 3edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
28 514 Sam Kamminga Triteam Groningen 3 00:12:53 37 00:01:24 00:28:28 11 00:42:44 00:01:09 00:21:23 41 01:05:15

Triathlon Almere Triple Mix 4edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
2 703 Bart Smink Triteam Groningen 4 00:11:28 5 00:01:21 00:29:11 15 00:41:58 00:00:56 00:18:03 2 01:00:57
12 704 Dennis Weerdenburg Triteam Groningen 4 00:14:18 59 00:01:36 00:29:33 26 00:45:27 00:01:06 00:18:04 3 01:04:36
37 701 Rick Nevels Triteam Groningen 4 00:12:46 20 00:01:07 00:30:04 34 00:43:56 00:01:06 00:23:34 68 01:08:35
56 702 David van Eekhout Triteam Groningen 4 00:12:30 13 00:01:16 00:29:19 19 00:43:04 00:01:25 00:28:00 96 01:12:28

Triathlon Almere Triple Mix Eredivisie Dames 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Total
32 30 Elsemieke Stokman Triteam Groningen 01:24:39
37 29 Margot Reinders Triteam Groningen 01:25:53

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 1edivisie Dames 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Total
55 7 Lydwien Wilbers Triteam Groningen 2 01:28:02
67 6 Marieke van den Brink Triteam Groningen 2 01:30:28

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 1edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Total
1 2 Rutger Duursma Triteam Groningen 01:13:09
6 4 Bram Smit Triteam Groningen 01:14:47
8 1 Jacob Veenstra Triteam Groningen 01:15:03
29 28 Edwin Dasselaar Ferro Mosae – Maastricht 01:15:54
30 46 Jordi Fuhler De Boks – Klazienaveen 01:15:57

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 2edivisie Dames 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
18 208 Anne Borst Triteam Groningen 3 0 00:13:50 33 00:01:36 00:33:19 26 00:48:44 00:01:10 00:24:33 19 01:14:26
83 229 Klazina Korver Triteam Groningen 4 0 00:13:59 37 00:02:04 00:40:12 83 00:56:14 00:01:43 00:34:45 85 01:32:41

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 2edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
18 101 Harm-Jan Stuut Triteam Groningen 2 0 00:11:55 45 00:01:14 00:28:02 9 00:41:10 00:00:51 00:20:00 25 01:02:00
29 102 Anton Stempher Triteam Groningen 2 0 00:11:59 49 00:01:09 00:28:52 32 00:41:59 00:00:50 00:20:29 32 01:03:18

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 3edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
28 514 Sam Kamminga Triteam Groningen 3 00:12:53 37 00:01:24 00:28:28 11 00:42:44 00:01:09 00:21:23 41 01:05:15

DUIN Triathlon Almere Triple Mix 4edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
2 703 Bart Smink Triteam Groningen 4 00:11:28 5 00:01:21 00:29:11 15 00:41:58 00:00:56 00:18:03 2 01:00:57
12 704 Dennis Weerdenburg Triteam Groningen 4 00:14:18 59 00:01:36 00:29:33 26 00:45:27 00:01:06 00:18:04 3 01:04:36
37 701 Rick Nevels Triteam Groningen 4 00:12:46 20 00:01:07 00:30:04 34 00:43:56 00:01:06 00:23:34 68 01:08:35
56 702 David van Eekhout Triteam Groningen 4 00:12:30 13 00:01:16 00:29:19 19 00:43:04 00:01:25 00:28:00 96 01:12:28

DUIN Triathlon Almere Triple Mix Eredivisie Dames 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Total
32 30 Elsemieke Stokman Triteam Groningen 01:24:39
37 29 Margot Reinders Triteam Groningen 01:25:53

TriNatura – La Roche 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim PosSwim Bike PosBike Run PosRun Total
80 411 Telma van de Kamp GSTV Tritanium 10 D18+ 25:06 52 2:50:09 92 1:19:14 79 4:34:30

Triathlon Almere Triple Mix 1edivisie Heren 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club Total
1 2 Rutger Duursma Triteam Groningen 01:13:09
6 4 Bram Smit Triteam Groningen 01:14:47
8 1 Jacob Veenstra Triteam Groningen 01:15:03
29 28 Edwin Dasselaar Ferro Mosae – Maastricht 01:15:54
30 46 Jordi Fuhler De Boks – Klazienaveen 01:15:57

Triathlon Almere Triple Mix 2edivisie Dames 27-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
18 208 Anne Borst Triteam Groningen 3 0 00:13:50 33 00:01:36 00:33:19 26 00:48:44 00:01:10 00:24:33 19 01:14:26
83 229 Klazina Korver Triteam Groningen 4 0 00:13:59 37 00:02:04 00:40:12 83 00:56:14 00:01:43 00:34:45 85 01:32:41

Ironman Lanzarote 26-May-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat Swim PosSwim SwimPace T1 Bike PosBike BikePace T2 Run PosRun RunPace Total
204 546 Symen de Jong GSTV Tritanium 10 M25-29 00:58:06 7 01:32 00:03:09 06:06:18 10 29.49 00:04:08 04:10:09 32 05:58 11:21:48

Triathlon Heerenveen achtste Achtste 26-May-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
1 217 Henk-Jan Dolsma Groningen H 00:06:30 1 00:26:34 1 00:33:04 00:02:31 00:18:32 1 00:54:06

Triathlon Staphorst achtste Achtste 26-May-2018
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 102 Ingmar Kloek Dedemsvaart 1 H<40 00:07:21 2 00:00:40 00:32:02 5 00:40:02 1 00:00:46 00:19:07 1 00:59:54
9 111 Constantin Demuth Groningen 5 H<40 00:10:33 27 00:01:05 00:34:38 19 00:46:15 16 00:01:06 00:21:52 8 01:09:13

Triathlon Staphorst kwart Kwart 26-May-2018
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 7 Ernst van Bergen Groningen 1 H<40 00:17:10 6 00:00:39 01:03:20 5 01:21:08 2 00:00:50 00:41:53 4 02:03:50

Heerenveen achtste Achtste 26-May-2018
Pos StartNr Naam City Cat Swim PosSwim Bike PosBike AfterBike T2 Run PosRun Total
1 217 Henk-Jan Dolsma Groningen H 00:06:30 1 00:26:34 1 00:33:04 00:02:31 00:18:32 1 00:54:06

Staphorst achtste Achtste 26-May-2018
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 102 Ingmar Kloek Dedemsvaart 1 H<40 00:07:21 2 00:00:40 00:32:02 5 00:40:02 1 00:00:46 00:19:07 1 00:59:54
9 111 Constantin Demuth Groningen 5 H<40 00:10:33 27 00:01:05 00:34:38 19 00:46:15 16 00:01:06 00:21:52 8 01:09:13

Staphorst kwart Kwart 26-May-2018
Pos StartNr Naam City PosCat Cat Swim PosSwim T1 Bike PosBike AfterBike PosAfterBike T2 Run PosRun Total
1 7 Ernst van Bergen Groningen 1 H<40 00:17:10 6 00:00:39 01:03:20 5 01:21:08 2 00:00:50 00:41:53 4 02:03:50

Zernike Campus RBR Series H 20-May-2018
Pos Naam Club Total
4 Thijs Wiggers TriCan – Nijmegen 0:54:25
7 Rutger Duursma Triteam Groningen 0:55:34
12 Jesse Nijboer Triteam Groningen 0:56:06
19 Edwin Dasselaar EDOsports – Maastricht 0:57:45
42 Maarten Oosterhuis Triteam Groningen 1:02:21

Zernike Campus RBR Series V 20-May-2018
Pos Naam Club Total
21 Janika Ranta-Ylitalo Triteam Groningen 1:21:24

UTT Middag Half 13-May-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
6 410 Rutger Duursma Tritanium – Dikke Tammo’s RecH 00:06:34 00:01:48 00:28:09 00:36:30 00:01:06 00:18:44 00:56:19
8 412 Jacob Veenstra Tritanium – Dikke Tammo’s RecH 00:06:41 00:01:44 00:28:10 00:36:34 00:01:14 00:19:44 00:57:30
12 702 Alex Tonks Triteam Groningen 4 4D 00:08:38 00:02:13 00:29:26 00:40:17 00:02:03 00:17:09 00:59:29
76 701 Bart Smink Triteam Groningen 4 4D 00:08:35 00:02:18 00:29:43 00:40:35 00:01:21 00:22:12 01:04:07
77 703 Dennis Weerdenburg Triteam Groningen 4 4D 15:10:37 01:04:07
121 325 Franciska Schutter De FluitendeFlamingo’s RecD 00:08:00 00:01:59 00:31:06 00:41:04 00:01:28 00:23:20 01:05:51
122 327 Elsemieke Stokman De FluitendeFlamingo’s RecD 00:07:58 00:01:59 00:31:09 00:41:05 00:01:25 00:23:22 01:05:51
123 326 Margot Reinders De FluitendeFlamingo’s RecD 00:08:00 00:01:58 00:31:14 00:41:11 00:01:23 00:23:18 01:05:51
146 368 Bobby Pranger Tritanium – Tritanic RecH 00:11:17 00:02:09 00:30:12 00:43:37 00:01:33 00:22:04 01:07:13
147 365 Ernst van Bergen Tritanium – Tritanic RecH 00:11:20 00:02:06 00:30:13 00:43:38 00:01:37 00:21:59 01:07:13
224 367 Hessel Beijaard Tritanium – Tritanic RecH 00:11:15 00:01:59 00:37:37 00:50:51 00:01:35 00:20:44 01:13:09
240 319 Anne van Wijngaarden Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:09:31 00:02:34 00:34:43 00:46:47 00:01:56 00:27:54 01:16:36
241 318 Janika Ranta-Ylitalo Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:09:34 00:02:31 00:34:45 00:46:48 00:01:55 00:27:54 01:16:36
242 320 Leonie Suurmeijer Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:09:34 00:02:32 00:34:42 00:46:47 00:01:58 00:27:52 01:16:36
272 317 Lisa van Smoorenburg Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:09:32 00:02:34 00:34:42 00:46:46 00:01:59 00:32:46 01:21:30
279 514 Jens Rasmussen Triteam Groningen 3 3D 00:07:46 00:02:00 00:29:16 00:39:00 00:39:00
286 374 David van Eekhout Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:07:26 00:02:31 00:22:25
287 376 Bas Schoonbeek Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:07:30 00:02:34 00:22:25
288 373 Thomas van Belle Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:07:28 00:02:36 00:22:26
289 375 Hielke Nobel Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:07:29 00:02:36 00:22:26

UTT Ochtend 13-May-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Swim T1 Bike AfterBike T2 Run Total
2 410 Rutger Duursma Tritanium – Dikke Tammo’s RecH 00:02:27 00:01:36 00:11:38 00:15:40 00:01:02 00:07:40 00:24:20
8 101 Bram Smit Triteam Groningen 2 2DH 00:02:45 00:01:44 00:11:17 00:15:45 00:01:03 00:08:04 00:24:51
11 412 Jacob Veenstra Tritanium – Dikke Tammo’s RecH 00:02:40 00:01:43 00:11:31 00:15:53 00:01:10 00:07:57 00:24:59
33 103 Harm-Jan Stuut Triteam Groningen 2 2DH 00:02:52 00:01:45 00:11:58 00:16:33 00:01:08 00:08:26 00:26:07
36 701 Bart Smink Triteam Groningen 4 4D 00:02:46 00:01:47 00:11:41 00:16:13 00:01:12 00:08:48 00:26:12
146 365 Ernst van Bergen Tritanium – Tritanic RecH 00:03:09 00:01:56 00:13:04 00:18:07 00:01:24 00:08:50 00:28:20
150 703 Dennis Weerdenburg Triteam Groningen 4 4D 00:03:11 00:02:32 00:12:31 00:18:13 00:01:35 00:08:35 00:28:22
173 325 Franciska Schutter De FluitendeFlamingo’s RecD 00:03:08 00:01:54 00:12:32 00:17:34 00:01:17 00:09:48 00:28:37
193 327 Elsemieke Stokman De FluitendeFlamingo’s RecD 00:03:13 00:01:50 00:12:35 00:17:36 00:01:19 00:09:56 00:28:51
228 326 Margot Reinders De FluitendeFlamingo’s RecD 00:03:09 00:01:54 00:13:27 00:18:30 00:01:16 00:09:37 00:29:22
236 514 Jens Rasmussen Triteam Groningen 3 3D 00:02:52 00:01:00 00:13:28 00:17:20 00:01:46 00:10:22 00:29:27
265 368 Bobby Pranger Tritanium – Tritanic RecH 00:03:45 10:17:01 00:19:11 00:01:22 00:09:31 00:30:04
271 373 Thomas van Belle Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:03:09 00:02:28 00:13:03 00:18:38 00:01:30 00:10:04 00:30:10
294 375 Hielke Nobel Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:02:59 00:02:37 00:12:53 00:18:28 00:01:55 00:10:13 00:30:35
304 374 David van Eekhout Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:03:04 00:02:01 00:12:18 00:17:21 00:01:36 00:11:59 00:30:56
307 376 Bas Schoonbeek Tritanium Dikke Vette DSQ RecH 00:03:06 00:02:16 00:14:01 00:19:22 00:01:58 00:09:44 00:31:03
309 702 Alex Tonks Triteam Groningen 4 4D 00:03:00 00:02:14 00:13:09 00:18:22 00:01:57 00:10:48 00:31:06
315 230 Anne Borst Triteam Groningen 4 2DD 00:03:29 00:02:08 00:13:36 00:19:13 00:01:29 00:10:30 00:31:11
327 367 Hessel Beijaard Tritanium – Tritanic RecH 00:03:21 00:02:15 00:14:58 00:20:33 00:02:06 00:08:56 00:31:34
360 319 Anne van Wijngaarden Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:03:22 00:02:37 00:14:12 00:20:10 00:01:31 00:10:40 00:32:20
362 206 Marieke van den Brink Triteam Groningen 3 2DD 00:03:21 00:02:15 00:14:06 00:19:41 00:01:40 00:11:04 00:32:25
377 318 Janika Ranta-Ylitalo Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:03:26 00:02:29 00:14:30 00:20:24 00:01:44 00:10:39 00:32:47
386 232 Anne Wouda Triteam Groningen 4 2DD 00:03:37 00:02:12 00:14:02 00:19:50 00:01:37 00:11:31 00:32:56
440 320 Leonie Suurmeijer Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:03:40 00:02:29 00:14:27 00:20:35 00:02:10 00:12:30 00:35:14
458 317 Lisa van Smoorenburg Tritanium – Shaniqua van Heipaal Riedadtlon RecD 00:03:43 00:10:56 00:07:28 00:22:07 00:02:02 00:12:30 00:36:38
461 231 Klazina Korver Triteam Groningen 4 2DD 00:03:10 00:02:39 00:15:34 00:21:23 00:02:04 00:14:17 00:37:43

NK Run Bike Run Hoogerheide M 06-May-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Run1 PosRun1 T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run2 PosRun2 Total
9 14 Joost Somsen Triteam Groningen M 0:08:51 19 0:00:40 0:30:40 8 0:39:34 0:00:37 0:18:39 15 0:58:49
16 15 Bram Smit Triteam Groningen M 0:09:01 27 0:00:38 0:30:46 12 0:39:38 0:00:46 0:19:07 23 0:59:31
18 13 Rutger Duursma Triteam Groningen M 0:08:28 10 0:00:35 0:31:20 27 0:39:36 0:00:46 0:19:36 29 0:59:58
27 56 Thijs Wiggers TriCan – Nijmegen M 0:08:20 5 0:00:35 0:30:35 3 0:38:51 0:00:38 0:21:48 48 1:01:16

NK Run Bike Run Hoogerheide V 06-May-2018
Pos StartNr Naam Club Cat Run1 PosRun1 T1 Bike PosBike AfterBike T2 Run2 PosRun2 Total
22 18 Marieke van der Zee Triteam Groningen V 0:10:45 20 0:00:45 0:35:33 13 0:46:16 0:00:47 0:26:15 28 1:13:16
26 17 Margot Reinders Triteam Groningen V 0:11:20 25 0:00:49 0:40:12 28 0:51:08 0:01:12 0:24:56 25 1:17:16

Deventer Triathlon 29-Apr-2018
Pos Naam PosCat Cat Swim T1 Bike T2 Run Total
1 Rutger Duursma 1 M24 03:04 00:47 16:15 00:53 08:05 29:04
7 Henk-Jan Dolsma 5 M24 03:14 00:53 16:34 00:59 08:58 30:39
8 Jacob Veenstra 6 M24 03:20 00:57 17:20 01:01 08:22 31:00
10 Bram Smit 8 M24 03:26 01:02 16:58 01:12 08:43 31:21
148 Anne Abbing 21 V20 04:43 01:53 20:25 04:34 11:25 43:00
36 Elsemieke Stokman 2 V24 03:51 00:58 18:03 01:07 10:26 34:25

Runnersworld Zwemloop Kwart V Kwart 15-Apr-2018
Pos StartNr Naam Swim Total
1 215 Milou Berends 0:20:08 1:05:25

Runnersworld Zwemloop Sprint Estafette M Sprint 15-Apr-2018
Pos StartNr Naam Club Swim Total
1 352 Thomas van Belle Team Befmf 0:08:38 0:28:43
1 352 Bas Schoonbeek Team Befmf 0:08:38 0:28:43

Runnersworld Zwemloop Sprint M Sprint 15-Apr-2018
Pos StartNr Naam Swim Total
1 338 Joost Somsen 0:06:30 0:24:12
4 316 Henk-Jan Dolsma 0:06:27 0:25:56
7 333 Jordi Fuhler 0:07:20 0:26:54
15 347 Harmen Moes 0:07:12 0:31:24

Runnersworld Zwemloop Sprint V Sprint 15-Apr-2018
Pos StartNr Naam Swim Total
3 337 Friederike Rost 0:08:35 0:31:45
8 336 Janika Ranta-Ylitalo 0:08:12 0:35:18
15 325 Leonie Suurmeijer 0:09:23 0:37:30

Runnersworld Zwemloop Kwart M Kwart 15-Apr-2018
Pos StartNr Naam Swim Total
11 212 Mart Adema 0:20:15 1:05:31

Clubkampioenschap RBR M 11-Apr-2018
Pos Naam Total
1 Thijs Wiggers 53:59
2 Jesse Nijboer 54:39
3 Bram Smit 55:19
4 Bart Smink 58:16
5 Maarten Oosterhuis 1:01:26
6 Jeroen van Schaik 1:01:56

Clubkampioenschap RBR V 11-Apr-2018
Pos Naam Total
1 Fenna Heijnen 1:04:16
2 Marieke van der Zee 1:05:47
3 Anne van Wijngaarden 1:16:04

Marathon Rotterdam Marathon 08-Apr-2018
Pos Naam PosCat Cat Total
8025 Mathijs Pieters 260 MSR 3:05:38
1198 Jeroen van Schaik 396 MSR 3:16:07
10925 Bobby Pranger 2009 MSR 4:20:33

RBR Series Geel M 07-Apr-2018
Pos Naam Run1 T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run2 PosRun PosRun2 TeamRank Total
18 Thijs Wiggers 0:08:35 0:00:16 7 0:29:42 22 0:00:16 2 0:18:36 4 19 1 0:57:26
14 Jesse Nijboer 0:08:44 0:00:17 16 0:29:36 16 0:00:17 7 0:17:47 13 14 7 0:56:43
19 Bram Smit 0:09:03 0:00:17 14 0:29:15 5 0:00:19 14 0:18:38 24 21 7 0:57:33
22 Rutger Duursma 0:08:44 0:00:15 5 0:29:37 18 0:00:17 6 0:19:01 12 26 7 0:57:56
37 Harm-Jan Stuut 0:09:38 0:00:20 42 0:29:55 32 0:00:22 29 0:20:43 48 50 7 1:01:01

RBR Series Geel V 07-Apr-2018
Pos Naam Run1 T1 PosT1 Bike PosBike T2 PosT2 Run2 PosRun PosRun2 TeamRank Total
14 Fenna Heijnen 0:10:38 0:00:23 19 0:33:49 9 0:00:21 12 0:22:50 14 18 7 1:08:02
19 Marieke van der Zee 0:10:35 0:00:19 8 0:33:58 11 0:00:19 7 0:24:49 13 24 7 1:10:03

Diever voorjaarsmarathon Marathon 31-Mar-2018
Pos StartNr Naam City Cat Total
28 209 Maarten Oosterhuis Groningen m 3:54:09

RBR Series – Oldenzaal 31-Mar-2018
Pos Naam Run1 PosRun1 Bike PosBike Run2 PosRun2 TeamNr TeamTotal TeamRank Total
3 Thijs Wiggers 0:07:25 12 0:13:32 1 0:02:54 12 4 1:36:24 1 0:23:51
5 Jesse Nijboer 0:07:24 10 0:13:44 8 0:02:48 6 1 1:37:20 2 0:23:56
12 Joost Somsen 0:07:36 18 0:13:33 2 0:03:07 29 2 1:37:20 2 0:24:16
11 Rutger Duursma 0:07:32 15 0:13:41 6 0:03:01 18 3 1:37:20 2 0:24:14
26 Bram Smit 0:08:00 40 0:13:41 6 0:03:13 41 4 1:37:20 2 0:24:54

RBR Series – Oldenzaal V 31-Mar-2018
Pos Naam Run1 PosRun1 Bike PosBike Run2 PosRun2 TeamNr TeamTotal TeamRank Total
5 Fenna Heijnen 0:08:56 7 0:15:51 3 0:03:41 12 1 1:29:49 5 0:28:28
7 Marieke van der Zee 0:09:13 11 0:16:23 9 0:03:38 10 3 1:29:49 5 0:29:14

24e Haaksbergse Engelse Mijlenloop 25-Mar-2018
Pos Naam Club Total
1 Joost Somsen TKF 1 31:34

ICW Middelstum Half 25-Mar-2018
Pos StartNr Naam Total
4 126 Bram Smit 1:06:45.000
34 125 Maarten Oosterhuis 1:09:57.000

Leekster Lente Loop M 10KM 10km 24-Mar-2018
Pos Naam City Total
13 Maarten Oosterhuis Groningen 38:08
20 Jos Wilbrink Groningen 39:49

Leekster Lente Loop M 21.1KM Half Marathon 24-Mar-2018
Pos Naam City Total
4 Harm Jan Stuut Groningen 1:21:39

Leekster Lente Loop M 5KM 5km 24-Mar-2018
Pos Naam City Total
2 Bram Smit Noordhorn 16:52

Leekster Lente Loop V 10KM 10km 24-Mar-2018
Pos Naam City Total
4 Fenna Heijnen Groningen 41:23

Leekster Lente Loop V 5KM 24-Mar-2018
Pos Naam City Total
3 Marieke van der Zee Groningen 20:39

Marathon de Bordeaux Marathon 24-Mar-2018
Pos Naam PosCat Cat Total
700 Anne van Wijngaarden 19 SE F 3:57:56

Ocean Lava TriSantaCruz Tenerife 2018 – Half (1.9km 80km 21.5km) Endurance Triathlon 04-Mar-2018
Pos StartNr Naam Club PosCat Cat PosSwim PosT1 Total Difference
132 128 Symen de Jong G.S.T.V. TRITANIUM 4 GGEE-27 9 5 04:52:52 01:20:12

Word lid!